אור והדסים – מרכז רפואי

חוות דעת רפואיות

 חוות דעת רפואית משפטית הינה מסמך הנכתב ע"י רופא מומחה בו מתייחס הרופא למצבו הרפואי של הנבדק. מטרת חוות הדעת היא להעריך את הנזק או את הנכות שנגרמה לאדם על מנת  שיקבל את הפיצוי המתאים.

חשוב מאד  בתביעות העוסקות בנזקי גוף לצרף חוות דעת רפואית. כיון שזו  עשויה לסייע  בביסוס הטענות ולהשיג את הפיצויים המרביים.

יש צורך בחוות דעת משפטית רפואית בתביעת רשלנות רפואית בתביעות לביטוח הלאומי ובתביעות לביטוחים הפרטיים .

הערכת נכות

הרופאים המומחים והמקצועיים שלנו כותבים הערכות נכות במסגרת חוות הדעת המוגשות לוועדות הרפואיות של המוסד לביטוח לאומי,

הערכות הנכות הנכתבות, הינן לצורך תביעת אחוזי נכות והן מבוססות על התיעוד הרפואי  הדן בפגיעה , ומלוות בבדיקה יסודית ובצילומים המבססים תיעוד זה. בהערכת הנכות מתייחס המומחה למשך ההגבלה , הטיפול הנדרש וההגבלים העתידיים אם יהיו בשל הפגיעה.  הערכת הנכות חשובה מאד משום שהרופא מטעם הביטוח הלאומי חייב להתייחס לכך ולנמק החלטתו בהתאם.

בדיקת שדה ראייה

בדיקת שדה ראייה מטרתה לגלות בעיות ולקויות בשדה הראייה של כל עין בנפרד או של שתי העיניים. יש חשיבות לבדיקת העיניים ע"מ למפות ולבחון במדויק היכן הבעיה וכיצד ניתן לטפל בה.

 בדיקת שדה הראייה ממוחשבת ומתבצעת על ידי  מכונה חדשנית מהמשוכללות שיש.

הבדיקה אינה פולשנית ונעשית באמצעות מחשב מיוחד שאותו מפעיל טכנאי/ת. הנבדק מתבקש להביט במכשיר ולהתמקד כל הזמן בנקודה מרכזית אחת. במהלך הבדיקה מאיר המחשב נקודות שונות בשדה הראייה, והנבדק מתבקש לסמן בלחיצה על כפתור כאשר הוא רואה את נקודות האור. בתום הבדיקה מודפסות  תוצאת הבדיקה . הבדיקה  מדויקת ומאפשרת לקבל תמונה טובה של שדה הראייה.

הרופא המומחה מפענח את תוצאות הבדיקה וכותב את הערכתו .

ניתן  לקבל חוות דעת והערכת נכות בהתאם לתוצאות הבדיקה .

לפגישת יעוץ ואבחון  : 0528120273

רחוב ביאליק 65 , רמת גן